Як захистити себе від переслідування особою та розповсюдження конфіденційної інформації?

Суд, закон,  адвокат, юрист, договор, заявление, справка, конфиденциальная информация, Тимур Уваровит

Вас переслідує і дістає непотрібною Вам увагою особа?! Поширює про Вас чутки, збирає і поширює конфіденційну інформацію?! Юристи і нова поліція розводять руками в сторони?!

Наша команда допоможе кожному, хто опинився в подібній ситуації!

З цього питання створено пакет документів, які допомагають притягнути до кримінальної та адміністративної відповідальності будь-яку особу.

Збір, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про громадянина без його згоди є втручанням в його особисте і сімейне життя і допускається лише у випадках, передбачених законом.

Суд, закон,  адвокат, юрист, договор, заявление, справка, конфиденциальная информация, Тимур Уваровит

Це випливає з рішення Конституційного Суду, прийнятого 20 січня і оприлюдненого 24 січня 2012 року. "Збір, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди державою, органами місцевого самоврядування, юридичними або фізичними особами є втручанням в її особисте та сімейне життя. Таке втручання допускається винятково у випадках, передбачених законами, і лише в інтересах національної безпеки , економічного добробуту та прав людини ", - йдеться в рішенні КС, пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з рішенням, інформацією про особисте та сімейне життя особи є "будь-які відомості і дані про відносини немайнового та майнового характеру, обставини, події, відносини, пов'язані з особою та членами її сім'ї, за винятком передбаченої законом інформації, що стосується здійснення особою, яка займає посаду, пов'язану з виконанням функцій держави або органу місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень ".

"Така інформація про особу є конфіденційною", - йдеться в рішенні КС.

Витяг з Кримінального кодексу України

Суд, закон,  адвокат, юрист, договор, заявление, справка, конфиденциальная информация, Тимур Уваровит

"Стаття 182. Порушення недоторканності приватного життя1. Незаконне збирання, зберігання, використання, знищення, поширення конфіденційної інформації про особу або незаконна зміна такої інформації, крім випадків, передбачених іншими статтями цього Кодексу, -

караються штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

2. Ті самі дії, вчинені повторно, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам особи, -

караються арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

Примітка. Істотною шкодою у цій статті, якщо вона полягає у заподіянні матеріальних збитків, вважається така шкода, яка в сто і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян."